تبلیغات
خانه » کامپیوتر » بازی کامپیوتر » بازی سندیکا (برای کامپیوتر) – Syndicate PC Game

بازی سندیکا (برای کامپیوتر) – Syndicate PC Game

Syndicate یک بازی در ژانر شوتر اول شخص می باشد که توسط استودیو استاربریز توسعه داده شد و توسط الکترونیک آرتس در سال ۲۰۱۲ برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هفتم منتشر گردید . این بازی که با موتور آنریل انجین ۳ ساخته شده داستان یک دنیای مدرن را در سال ۲۰۶۹ روایت می کند .


از بحث گرافیکی سندیکا سعی کرده با یک تم خاص تیره ضعف های خود را در این بخش بپوشاند به طوری که تشخیص تکسچرهای بی کیفیت بازی با این تم تیره رنگ سخت شده است . البته یک بدی دیگر از سبک گرافیکی اذیت شدن چشم ها پس از مدتی بازی کردن است . در پایان باید گفت اگر از طرفداران بازی های اکشن قدیمی هستید که که در آنها بدون داستان خاصی باید به دل دشمن می زدید و آنها را یکی یکی از میان بر میداشتید Syndicate را نباید از دست بدهید .

داستان بازی Syndicate :

ریچارد مورگان نویسنده فیلم Altered Carbon وظیفه نگارش این بازی را بر عهده داشته است . داستانی که نباید از آن انتظار یک شاهکار با پیچ و خم های فراوان را داشته باشید به طوری که ذهن شما را درگیر خود کند . چرا که چیزی که از همان ابتدا Syndicate را از عناوین هم سبک خود متمایز می کرد گیم پلی آن بود . سندیکا یک گیم پلی سرعتی دارد که در آن به سبک بازی های اکشن اول شخص قدیمی باید دشمنان خود را از پیش رو بردارید . از حق نگذریم طراحی باسس های بازی شگفت انگیز و برخی از آنها شما را به چالش خواهند کشید .


سیستم مورد نیاز بازی Syndicate

OS : Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 with Last Updates
Processor: ۲٫۸ GHz processor or equivalent
Memory: ۱.۵ GB RAM (XP), 2 GB RAM (Vista or Windows 7
Hard Disk Space: At least 8 GB of hard drive space
Video Card: ۵۱۲ MB Video Card and Shader Model 3.0 required
DirectX®: DirectX 9.0c

بازی سندیکا (برای کامپیوتر) - Syndicate PC Game

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *http://T.me/naabmusice


 

برای دریافت جدیدترین موزیک ها به کانال تلگرامی ما بپیوندید